Czas i koszty dostawy

Koszt
Koszt wysyłki uzależniony od wybranej formy dostawy. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Wszystkie przesyłki wysyłamy maksymalnie w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty. Czas ten może zostać wydłużony w okresach, w których znacząco zwiększa się ilość zamówień (np. przed świętami, walentynkami itp.), informacja o tym będzie wtedy umieszczona na stronie sklepu. Dodatkowo, w przypadku niektórych produktów czas realizacji zamówienia może być dłuższy od standardowego (informacja o czasie wysyłki podana jest na stronie produktu).

Darmowa wysyłka!

Opłacone z góry zamówienia o wartości przekraczającej 199 zł wysyłamy na nasz koszt! Promocja dotyczy tylko i wyłącznie zamówień opłaconych z góry, a wysyłkę realizujemy w opcji kurier DPD.

Kurier DPD 

Wszystkie przedmioty zakupione na stronie, nadawane w opcji kurier DPD wysyłane są w kolejnym dniu roboczym od dnia zamówienia. Koszt wysyłki jest stały i wynosi 12 zł bez względu na wielkość i wagę przesyłki. Termin dostawy do zazwyczaj 24h od momentu nadania przesyłki. 

Śledzenie paczki i jej aktualnego statusu możliwe jest na stronie Zlokalizuj przesyłkę DPD

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
Jeśli chcesz zamówić ilość produktu większą niż dostępna w ofercie, czas oczekiwania na paczkę wynosi 2 tygodnie. 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl