Harry Potter, prezent na urodziny małego fana

Harry Potter, prezent na urodziny małego fana

Niewiele książek zyskuje miano kultowych. W ciągu ostatnich lat ta sztuka udała się bez wątpienia serii, opowiadającej historię o małym czarodzieju autorstwa J. K. Rowling. Media i sklepy z gadżetami opanował Harry Potter. Prezent na urodziny dla mniejszego i większego fana serii musi dotyczyć fabuły ucznia z Hogwartu.

 

Potterowy zawrót głowy

Prawdziwy fan małego czarodzieja posiada odpowiednią kolekcję gadżetów, związanych z ulubionym filmem. Ponieważ w przypadku prawdziwej pasji od przybytku głowa nie boli, co jakiś czas w domu może wylądować kolejny Harry Potter. Prezent na urodziny może obejmować zabawki, kubki, puzzle. W sklepie Ucieszy.pl dostępne są nawet zestawy, na przykład Zgredek, który obejmuje skarpetki i kubek. Wręczając taki prezent, można zapytać obdarowanego, czy pamięta, jaką rolę w życiu poczciwego skrzata Zgredka odegrała mało estetyczna skarpeta.

Zestaw prezentowy Zgredek kubek i skarpetki

 

Magiczna herbatka

Dla miłośnika serii o Harrym Potterze, odświeżanie jego przygód w wersji książkowej lub filmowej to wyjątkowo przyjemny rytuał. Warto go uczcić herbatką w specjalnym kubku termoaktywnym Patronus. Nie tylko widać na nim opiekuna małego wybrańca. Obrazek może zmienić kolor, ponieważ reaguje na ciepło, emitowane z wnętrza kubka. Magiczny kubek zmieniający kolor lub ze znakiem błyskawicy to także dobre typy spod znaku Harry Potter. Prezent na urodziny z kategorii kubek może przypominać również Magiczny Kociołek z dwoma uszami, w którym w Hogwarcie gotowano słynne eliksiry. Kociołki są dostępne w wersji mniejszej i większej.

 

Dla młodego analityka

Młody fan sagi J. K. Rowling nie zadowoli się gadżetami z ilustracją do filmu. Dla niego większym wyzwaniem będzie przedmiot edukacyjny. Również w takiej wersji objawia nam się gadżetowy Harry Potter. Prezenty na urodziny z tej kategorii to między innymi puzzle oraz karty do gry. Fan, który dokładnie pamięta fabułę z Hogwartu, zachwyci się możliwością ułożenia horkruxa lub mapy Huncwotów, która wiele razy ratowała z opresji małych bohaterów. Pokazywała wszystkie szczegóły Hogwartu, włączając w to jego mieszkańców, tajne przejścia, a nawet hasła, które je otwierały.

Młody miłośnik przygód Harry Pottera doceni inwencję każdego, kto zdecyduje się powiększyć jego kolekcję. Jej poszczególne elementy można oglądać bez końca, zwłaszcza przed snem. Szczegóły gadżetów najlepiej oświetlić lampką ledową z domu Gryffindor. Ten detal koniecznie musi się znaleźć na ścianie prawdziwego fana Harry Pottera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl