Zabawne gadżety na 40 urodziny

Zabawne gadżety na 40 urodziny

Czterdziestka to przełomowa, niemal magiczna data w życiu każdego. Zwykle impreza okolicznościowa, związana z tą datą jest przeżywana w szczególny sposób. Z tego powodu warto przyłożyć się do prezentu dla solenizanta. Jakie gadżety na 40 urodziny sprawdzą się najlepiej?

 

Druga młodość

40 urodziny to pierwszy moment, kiedy zwykle podsumowuje się dotychczasowe dokonania. Urodziny skłaniają do refleksji, weryfikowania dotychczasowych marzeń i snucia kolejnych. Bywa, że towarzyszy im przygnębienie i smutek, kiedy okazuje się, że życie ofiarowało nam o wiele mniej, niż rówieśnikom. Najczęściej jednak solenizant czuje oddech drugiej młodości i ma świadomość, że wiele pięknych chwil jest jeszcze przed nim. Jak w takiej sytuacji wybrać odpowiednie gadżety na 40 urodziny? Najlepiej dobrze znać osobę, której kupujemy prezent. Jeśli brak nam danych na ten temat, można się sugerować wiedzą ogólną o tym, czym ogólnie są przełomowe urodziny.

 

Człowiek z dystansem

Czterdziestolatek ma za sobą wiele ciekawych przygód. O jednych wolałby zapomnieć, inne stanowią dla niego wspomnienie, które warto pielęgnować. Najczęściej ma więcej luzu i dystansu do siebie i świata, jest dojrzały i pewny siebie. Zawodowo osiągnął sporo, jest niezależny finansowo. Odchowane dzieci dają mu swobodę w wybieraniu kolejnego hobby czy kierunku wyjazdu. Gadżety na 40 urodziny nie muszą być praktycznym dodatkiem do życia, jak w przypadku osób, które dopiero wprowadziły się do swojego pierwszego mieszkania. Mogą, a nawet powinny, nawiązywać do trybu życia solenizanta, jego zainteresowań, pasji, filmowych fascynacji. Wielu czterdziestolatków nie wyrosło z zamiłowania do konkretnych tytułów. Urodziny to dobra okazja, aby im o nich przypomnieć.

 

Gadżet dla nie i dla niego

Gdzie można znaleźć idealne gadżety na 40 urodziny? Na pewno w sklepach, w których króluje nietuzinkowość i dobry gust. Sklep Ucieszy zachęca do zakupów nie tylko zabawnie sformułowanymi kategoriami. Asortyment jest na tyle różnorodny, że może zadowolić zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Trójwymiarowe kubki, miski śniadaniowe z motywem superbohatera, otwieracz do butelek z postacią King Konga, piersiówka z logo Call of Duty, podpórka do książek w kształcie jamnika lub puzzle z motywem rozsypanej brukselki to pomysły, na widok których można się serdecznie uśmiechnąć. Są trwałe, estetyczne i z przymrużeniem oka wpiszą się w imprezę na 40 urodziny.

Jeśli solenizant jest osobą bardzo praktyczną, można dla niego znaleźć ciekawy gadżet, który będzie miał również funkcję użytkową, nie tylko dekoracyjną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl